Připravuji nový e-book

Máte sedavé zaměstnání a trpíte bolestmi hlavy, zad a kloubů? 

Pak si jistě nenechejte ujít můj nový e-book, kde najdete rady a tipy, jak dlouhodobě a ve zdraví přežít v sedavém zaměstnání.

E-book 25 nezbytných cviků do kanceláře je doslova kancelářskou příručkou, která se zabývá správným nastavením vaší pracovny, nutností pohybu a zároveň odhaluje některá tajemství o našem mozku.

Je určen pro všechny lidi, kteří denně tráví několik hodin za svým kancelářským stolem. V e-booku najdete spoustu tipů rad a jak dlouhodobě a ve zdraví přežít v sedavém zaměstnání. Obsahuje 25 jednoduchých cviků, které můžete začít okamžitě provádět bez nutnosti nějakých pomůcek či úpravy prostředí.

Martina Jíchová

cvičitelka SM systému pro zdravá a rovná záda

www.martinajichova.cz

"Katky ebook „25 nezbytných cviků do kanceláře“ by měl být součástí prevence ve firmách, kde se pracuje několik hodin v kanceláři ve strnulé poloze, protože by ušetřil lidem plno trápení. Sama vím, jakou zátěží pro tělo je sedavé zaměstnání. Pocítila jsem to na vlastní kůži a znám i nemilé příběhy mých klientů, kteří díky dlouhému sezení denně vstávají s bolestí zad, hlavy, krční páteře nebo končetin. Velmi oceňuji informace ohledně vlivu pracovního prostředí na naše tělo, ale hlavně praktickou sestavu cviků, které jsou šité přímo pro prostředí kanceláře.Tento „kancelářský manuál“ s radostí doporučuji svým klientům a jsem nadšená, když slyším, že cviky zařadili do svého pracovního dne a že se jim pak mnohem lépe pracuje."

Eliška Macurová

autorka projektu Finance s úsměvem

www.financesusmevem.cz

"Jsem nadšená z tak skvěle propracovaného eBooku. Listovala jsem a četla jednu stránku za druhou. Stal se mou součástí každého dne. Trávím mnoho času u počítače a musím říct, že jsem moc ráda, že jsem měla možnost číst tak praktickou příručku jak zvládnout několikahodinové sezení u počítače v pohodě a ve zdraví. V eBooku jsem se dozvěděla vše od správného výběru křesla, sezení u stolu, osvětlení, držení myši atd., ale hlavně perfektně zpracované jednoduché cviky během sezení s krásnými fotkami, které názorně ukazují jak cviky provést. Jsem nadšená a určitě bych knihu doporučila všem lidem, kteří tráví hodně času sezením u stolu u počítače."

Jitka Čejková

dula, lektorka, terapeutka

www.jsemtehulka.cz

"Velmi příjemným překvapením pro mě bylo, že v ebooku není jen 25 cviků, ale i návrhy a tipy na kompletní úpravu kanceláře a pracovního stylu. Včetně biorytmů a myšlenkových map. To jsem totiž nečekala. Takže i praktické popsání vhodné židle, stolu, myši, obrazovky, osvětlení, květin... Vždy s vysvětlením PROČ. A co se cviků týče, tak se mi moc líbilo, že si tam kromě fotky a popisu, jak daný cvik zacvičit i přečtete, co ten sval způsobuje, když není v úplně dobré kondici. A také tam má autorka nákresy, takže hned víme, kde že ten svalík je:). Dobrým tipem jsou posilovačky s lahvemi s vodou, taková PET posilovna:) v kanceláři. A na závěr mě potěšilo, že patřím mezi šikulky podle toho jakým způsobem nakupuji. I to se totiž, kromě toho, že si fakt efektivně procvičíte zatuhlé tělo, v ebooku dočtete."

Stává se vám, že vás z několikahodinové práce u počítače bolí záda? Že pro samou únavu a ztuhlost těla nemůžete ani pracovat?  Oči vás pálí z neustálého koukání do monitoru, ale pořád nejste schopni dokončit, co jste začali? Neustále se kroutíte na židli, ale úleva nepřichází

Cítíte, že takhle to dál nejde a potřebujete změnu? 

Představte si, jaké by to bylo pracovat dlouhé hodiny bez větší únavy a večer jít spát bez bolesti a navíc s dobrým pocitem, že jste zvládli vše, co bylo třeba, a přitom jste nepřetěžovali své tělo.


Je vědecky dokázáno, že dlouhodobé statické zatížení s sebou přináší spoustu zdravotních problémů jako jsou křečové žíly, syndrom karpálního tunelu, ale také výhřez ploténky s možností následného ochrnutí a upoutáním na invalidní vozík.

Ne, nechci vás tímto strašit, ale bohužel i takové případy znám ze své praxe.


Chcete se konečně dozvědět, co můžete sami udělat proto, abyste práci zvládli levou zadní a netrpělo při tom vaše tělo?

A to bez neustálého hledání a zkoušení nových a neověřených postupů?

Je nesporným faktem, že naše prostředí má na nás obrovský vliv. To kde a s kým trávíme většinu svého času, nás ovlivňuje více, než si sami dokážeme připustit. Bohužel smutným faktem je, že většina lidí tráví ten čas právě v kanceláři. Proto nestačí žít a stravovat se zdravě jen mimo práci. Mnohem důležitější je si tyto návyky přenést i do svého pracovního prostředí.

Jmenuji se Kateřina Bálková a pracuji jako fyzioterapeut. Mám obrovské štěstí, protože mohu říct, má práce je zároveň i mým koníčkem.

Díky znalostem, které mi tato profese přinesla a které jsem začlenila do svého běžného denního života, se dnes sama cítím o mnoho lépe.

Vím, jak se chovat ke svému tělu a co mu dopřát, aby mě nebolelo. Vím, jak se správně hýbat, jak sportovat a co vše udělat pro to, abych byla zdravá a fit.

Ráda to teď naučím i vás!

Vysvětlím vám, jak si upravit své pracovní místo, aby vám umožnilo zvládat práci levou zadní a zároveň při tom netrpělo vaše tělo.

V několika jednoduchých krocích se naučíte věci uspořádat tak, aby do vaší kanceláře konečně začala proudit nová energie.

Už nemusíte  složitě hledat na internetu a zkoušet nové věci.

Za dobu své praxe jsem si ověřila spoustu informací, které vám nyní předávám v ucelené formě.

Chystám pro vás e-book,

který spatří světlo světa 1. 3. 2016

 • Tipy na změny vaší kanceláře
  Máte vaše pracovní místo správně nastavené, aby nepřetěžovalo vaše tělo?
 • Co způsobuje nedostatek pohybu
  Sedavým zaměstnáním si zaděláváte na nejrůznější zdravotní problémy. Zjistěte, jak jim předcházet.
 • Jaké cviky jsou vhodné
  Ne všechny cviky tělu prospívají. V e-booku najdete jednoduché cviky, které jsou speciálně navrženy pro lidi se sedavým zaměstnáním.
 • 25 nezbytných cviků
  V e-booku najdete sérii 25 cviků, díky kterým uvolníte, posílíte a zmobilizujte vaše tělo v pohodlí vaší pracovny.
 • Co to jsou biorytmy a jak s nimi pracovat
  Biorytmy jsou v povědomí lidí celkem běžně, ale jak s nimi efektivně pracovat ví málokdo.
 • Jak mozek ovlivňuje vaši práci
  Bonusem navíc je kapitola věnovaná mozku a jeho fungování. Dozvíte se něco o hemisférách a jejich vlivu na naše činnosti.

Běžná cena toho e-booku bude 690 Kč.

Vy si ho již nyní můžete objednat v předprodeji za pouhých 349 Kč!

Moc dobře vím, jaké to je, když chodíte od odborníka k odborníkovi a každý vám dá jiné informace. Když hledáte, která kancelářská židle je pro vás ta pravá, a trávíte tak spoustu hodin na internetu, pročítáte recenze, navštěvujete obchody a to vše na úkor svého času, který byste raději věnovali svým blízkým. Když sháníte literaturu, která by vás naučila, jak správně sedět a cvičit.

 

V e-booku to je všechno v jednom.

Ty nejdůležitější informace, které byste měli znát, pokud denně prosedíte několik hodin za svým pracovním stolem.


Podívejme se,

na co všechno se můžete v e-booku těšit.

Informace

48 stránkový e-book, plný nejnovějších poznatků a informací.

Čas

Už žádné plýtvání času, při hledání informací. Vše máte na jednom místě.

Návody

Jak jednoduše dosáhnout změny a co všechno k tomu budete potřebovat.

Zásoba cviků

25 cviků, kterými protáhnete, posílíte a zmobilizujete vaše tělo.

Odkazy

Užitečné odkazy na nejrůznější webové stránky.

Bonusy

4 bonusy jako dárek zdarma.

Bonusy jako dárek ZDARMA

Bonus 1

Uvolňovací cviky pro vaše ruce

Soubor jednoduchých cviků, které uvolní vaše ztuhlá zápěstí a přetížené prsty.

Hodnota je 99 Kč. 

Bonus 2

Audio verze

Celý e-book najdete také v audio verzi. Díky tomu ho můžete poslouchat při jízdě autem, před spaním, v práci, zkrátka kdekoliv.

Hodnota je 149 Kč.

Bonus 3

Série videí

Připravila jsem pro vás video ukázku každého cviku, který najdete v e-booku, pro lepší vizualizaci, představu a správné provedení. 

Hodnota je 149 Kč.

Bonus 4

Doživotní aktualizace e-booku.

V případě jakýchkoliv zásadních změn, automaticky obržíte novou verzi.

Pokud po předčtení e-booku zjistíte, že dané informace pro vás nejsou přínosné, máte možnost mi do 30 dnů napsat e-mail. Bez zbytečných otázek vám vrátím celou částku zpět.

To vše vám nyní v předprodeji nabízím za zvýhodněnou cenu

349 Kč.