Kdo jsem?

Jsem žena, partnerka, dcera, kamarádka. Miluji ženskost, miluji pohyb, ráda cestuji a odreagování nacházím v houbaření a sportovním rybolovu. Mám ráda společnost, ale jsou chvíle, kdy ocením i samotu.

 

Svou práci fyzioterapeuta beru jako poslání. Učím své klienty, jak zacházet se svým tělem, aby byli zdravější a cítili se lépe.

 

Dennodenně jim pomáhám řešit a napravovat jejich zdravotní problémy. Můj přístup je individuální a profesionální. Svým klientům věnuji patřičnou péči a pozornost.

 

Sama o své práci říkám: "Svou práci dělám s láskou. Je užasné vidět radost klienta, když ho zbavíte jeho zdravotního problému a to je právě ten motor, co mi dává sílu a neustále mě žene vpřed. V tu chvíli vidím, že na tom světe nejsem zbytečně a můj život má nějaký smysl."

 

Spolu se svými kolegy neustále vymýšlím, jak klienty v rámci pobytu zabavit a motivovat je k nějaké sportovní činnosti. Spoluorganizuji akce pořádané v rehabilitačním ústavu a nebojím se ani usednout na invalidní vozík  a v rámci sportovních aktivit se se svými klienty utkat třeba ve florbale nebo stolním tenise.

 

Pozn.: Zkušenost invalidního vozíku bych doporučila všem, zejména lidem ve zdravotnictví, politice apod., ale o tom třeba někdy příště.

Má kvalifikace pro práci fyzioterapeuta

Vystudovala jsem vysokou školu v Česku a po té i na Slovensku. Svou profesi jsem si zkvalitnila několika dalšími kurzy jako např. BBP koncept dle J. Čápové, DNS koncept dle P. Koláře, Medical Taping aj. 

 

Neustále se rozvíjím a inspiraci ke své práci hledám i v jiných oborech jako jsou osobnostní typologiepsychologie.