Sedíte doma na zadku a neustále si říkáte, že byste měli konečně začít něco dělat se svojí fyzičkou či postavou? Už mnohokrát jste se odhodlali, ale nikdy u toho nevydrželi? Otravuje vás chodit do posiloven či fit center? Chcete cvičit v pohodlí domova, ale potřebujete někoho k sobě, protože sami se prostě nedonutíte a vždy najdete milion jiných věcí, které je třeba udělat, a pak už na cvičení nemáte čas nebo se vám jednoduše už nechce?

Tak přesně pro VÁS je tato výzva!

Vyzývám vás k pravidelné jízdě na rotopedu!

Pojďme společně z té nudné činnosti udělat jednu velkou zábavu.

Myslíte si, že cvičení nemůže být zábava? Jste na omylu. Může a já vám to také dokážu. Přihlašte se na výzvu a zažijte skvělou zábavu, perfektní jízdu a jako bonus k tomu všemu štíhlejší postavu do plavek. A teď si pusťte video.

 

Znáte nejlepší způsob jak se donutit cvičit? Stačí vědět, že na té cvičební lekci na vás někdo čeká. A já tam budu! Budu čekat, kolik lidí mě v tom nenechá samotnou a kolik z vás udělá něco proto, aby si už v červenci mohli znovu obléknout věci, které se po zimě nějakým záhadným způsobem sepraly.

Tak neváhejte a zapojte se do výzvy.

Výzva byla odstartována 1.6.2015, ale stále se můžete přihlásit.

 • Od kdy bude výzva probíhat a jak dlouho bude trvat?
  Startujeme 1. 6. 2015 v 19.00. Od té doby se budeme společně potkávat pravidelně každou neděli až čtvrtek vždy v 19.00. Naposledy se potkáme 30. 6. 2015.
 • Jak se můžu na výzvu přihlásit?
  Stačí vyplnit přihlašovací formulář, který naleznete pod textem, a kliknout na tlačítko ODESLAT.
 • Proč musím vyplnit pole skype účet?
  Vzhledem k tomu, že cvičení bude probíhat online přes skype, potřebuji znát vaše skype jméno. Jen tak vás budu moct zařadit do online konverzace a evidovat vaši pravidelnou účast na výzvě.
 • Co k tomu potřebuji?
  Stačí mít doma rotoped a skype účet. Vhodná jsou také sluchátka s mikrofonem, abyste mě dobře slyšeli a zároveň i já vás, ale není to nutné.
 • Chci se účastnit výzvy, ale nemám skype účet, co s tím?
  I s tím jsem na vás myslela. Odkaz k návodu na založení skype účtu najdete níže.
 • Chápu to správně, že cvičení bude probíhat online?
  Ano. Každý, kdo se přihlásí, může online vstupovat do konverzace během cvičení. Můžeme se tak vzájemně podporovat a motivovat k lepšímu výkonu. Jednoduše víte, že v tom nejste sami, a přitom cvičíte v pohodlí svého domova.
 • Dostanu upozornění před cvičením, abych na něj nezapomněla?
  Ano. Každý den hodinu před cvičením vám pošlu e-mail s připomenutím konající se lekce.

Neváhejte a přihlašte se.

Přihlašovací formulář

Jedeme v tom společně 🙂

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na info@katerinabalkova.cz.

Někteří již e-book mají a tohle jsou jejich reakce

Jsem nadšená z tak skvěle propracovaného eBooku. Listovala jsem a četla jednu stránku za druhou. Stal se mou součástí každého dne. Trávím mnoho času u počítače a musím říct, že jsem moc ráda, že jsem měla možnost číst tak praktickou příručku jak zvládnout několikahodinové sezení u počítače v pohodě a ve zdraví. V eBooku jsem se dozvěděla vše od správného výběru křesla, sezení u stolu, osvětlení, držení myši atd., ale hlavně perfektně zpracované jednoduché cviky během sezení s krásnými fotkami, které názorně ukazují jak cviky provést. Jsem nadšená a určitě bych knihu doporučila všem lidem, kteří tráví hodně času sezením u stolu u počítače.
Eliška MacurováAutorka projektu Finance s úsměvem, www.financesusmevem.cz
Velmi příjemným překvapením pro mě bylo, že v ebooku není jen 25 cviků, ale i návrhy a tipy na kompletní úpravu kanceláře a pracovního stylu. Včetně biorytmů a myšlenkových map. To jsem totiž nečekala. Takže i praktické popsání vhodné židle, stolu, myši, obrazovky, osvětlení, květin... Vždy s vysvětlením PROČ. A co se cviků týče, tak se mi moc líbilo, že si tam kromě fotky a popisu, jak daný cvik zacvičit i přečtete, co ten sval způsobuje, když není v úplně dobré kondici. A také tam má autorka nákresy, takže hned víme, kde že ten svalík je:). Dobrým tipem jsou posilovačky s lahvemi s vodou, taková PET posilovna:) v kanceláři. A na závěr mě potěšilo, že patřím mezi šikulky podle toho jakým způsobem nakupuji. I to se totiž, kromě toho, že si fakt efektivně procvičíte zatuhlé tělo, v ebooku dočtete.
Jitka Čejkovádula, lektorka, terapeutka, www.jsemtehulka.cz
"Ŕíká se, že zdraví je to nejcennější, co v životě máme.Přemýšleli jste už někdy o tom, kolik času strávíme denně před obrazovkou počítače? I kdyby to byly jen 4 hodiny denně, pak je to 80 hodin měsíčně. Při osmihodinové pracovní době v kanceláři je to už úctyhodných 160 hodin. Taky vás ta čísla ohromila stejně jako mě? Uvědomíme-li si, že naše tělo původně vůbec nebylo koncipováno na sezení a hrbení se před obrazovkou, je dobré zamyslet se nad účinnou prevencí bolesti zad, zápěstí, krční páteře a dalších neduhů moderní doby.V tomto ebooku najdete pěkně pohromadě celou sérii jednoduchých cviků, které lze použít kdykoli třeba i během pracovní doby v kanceláři. Platí, že I malé věci mohou přinést velké výsledky, pokud je děláme vědomě. A těch pár minut denně za to určitě stojí. A když si představím, že bychom takové krátké cvičení prováděli v kanceláři všichni, mohl by to být hezký důvod, jak být na chvíli spolu a třeba se i společně zasmát, než se vrhneme do další pracovní agendy."
Mgr.Lenka Bílkováprofesionální koučka, konzultantka, mentorka, www.lenkabilkova.cz
Autorka v eBooku komplexně pojímá tak častý problém dnešní doby, jakým jsou potíže se zády. I já mnoho hodin denně strávím u počítače a tak jsem se na eBook moc těšila. A nezklamal, naopak. Jsem nadšená z praktických tipů a cviků, které se mohou provádět přímo v kanceláři. Zcela nový byl pro mě způsob relaxace nazývaný PIR(post izometrická relaxace), po česku "pirka", kdy krátce aktivujeme určité svalové skupiny. V závěru se autorka Kateřina zaobírá i funkcí našeho mozku, který je rozdělen na pravou a levou hemisféru a každá část funguje na odlišných principech. Na první pohled mimo téma, ale opak je pravdou. Už přeci naši dědové a babičky věděli, že ve zdravém těle je i zdravý duch. Doporučuji se ebook nejen přečíst, ale hlavně vše uvádět do praxe. P.S. Já osobně začnu 20minutým šlofíkem po dvou hodinách práce na PC. 🙂
Adéla Kubešováprůvodkyně žen na cestě do Anglie, www.adelakubesova.cz
Katky ebook „25 nezbytných cviků do kanceláře“ by měl být součástí prevence ve firmách, kde se pracuje několik hodin v kanceláři ve strnulé poloze, protože by ušetřil lidem plno trápení. Sama vím, jakou zátěží pro tělo je sedavé zaměstnání. Pocítila jsem to na vlastní kůži a znám i nemilé příběhy mých klientů, kteří díky dlouhému sezení denně vstávají s bolestí zad, hlavy, krční páteře nebo končetin. Velmi oceňuji informace ohledně vlivu pracovního prostředí na naše tělo, ale hlavně praktickou sestavu cviků, které jsou šité přímo pro prostředí kanceláře.Tento „kancelářský manuál“ s radostí doporučuji svým klientům a jsem nadšená, když slyším, že cviky zařadili do svého pracovního dne a že se jim pak mnohem lépe pracuje.
Martina Jíchovácvičitelka SM systému pro zdravá a rovná záda, www.martinajichova.cz
EBook se mi moc líbí. Je zde mnoho praktických příkladů, jak se efektivně protáhnout a vyhnout se tak zbytečným bolestem a zvýšit svoji efektivitu. Autorka uvádí také skvělé tipy, jak si přizpůsobit pracovní místo. Doporučuji každému, kdo má sedavé zaměstnání.
Anna Lukšováspecialistka v oblasti partnerských vztahů, www.annaluksova.cz
"Pretože aj ja veľa času trávim pri počítači, zaujal ma názov eBooku: “25 nezbytných cviku do kanceláře.” Po jeho prečítaní som bola nadšená, lebo p.Katarína neponúka len cviky, ale veľmi profesionálne a zároveň s ľahkosťou spracovala všetky užitočné veci pre “kancelárske” sily. E-Book poskytuje veľa informácií a návodov, ako dlhodobo a v zdraví prežiť v sedavom zamestnaní. Navyše je doplnený vhodnými obrázkami a fotografiami, čo pomáha čitateľovi pri cvičení a v predstavivosti. E-book je veľmi hodnotný a preto ho odporúčam každému, kto chce byť fit aj napriek dlhodobému sedeniu."
Marta Vachowww.martavacho.sk